Konya Kombi Kart Tamiri 0332 321 03 44

Konya Kombi Kart Tamiri

Baymak,Baykan,Bosch,Buderus,Ariston,Airfel,Alarko, Arçelik,Demirdöküm,E.C.A,Ferroli,Fellini,İmmergas, Vaillant,Viessmann,Protherm Kombi Tamiri 1Yıl Garanti …0332 321 03 44 Yavuz Teknik

kombi kart tamiriKombilerin beyni konumundaki kombi kartları, kombilerin çalışma düzeniniayarlayan ve çalışma sistemini kontrol eden kombi parçasıdır. Kombi kartlarıateşleme kartı ve elektronik kart olarak iki çeşittenoluşmaktadır. Ateşleme kartıüzerindeki elektrotlara akım göndererek gazın yanmasını sağlar. Elektronik kartise ateşleme kartına komut göndererek işlevselliğini devam ettirir.

Ateşleme ve elektronik kartlarda kış aylarındaki soğuk iklim şartları ve düzensizelektrik voltajının etkisiyle arızalar meydana gelebilmektedir. Yanma gibi tamiredilemez arıza boyutları haricinde kombi kartlarında tamir olasılığı mevcutbulunmaktadır.

YavuzTekik Konya’nın tüm ilçe ve semtlerine uzman çalışan kadrosu, kaliteli hizmetgarantisi ile kombi kart tamiri hizmeti vermektedir. Kombi Kart Tamirihizmetlerimizden yararlanmak için kombi servis destek hattımızdan bizlereulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBİzi Arayın Teknik Servis

Bizi Arayın